چگونه به یک توسعه دهنده قالب وردپرس تبدیل شویم

چگونه به یک توسعه دهنده قالب وردپرس تبدیل شویم

تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید: که سازندگان قالب های وردپرس چگونه با فروش آنها پولدار می شوند؟  یــا چگونه با طرح های شگفت انگیز دل هر خریدار را به دست می آورند، و طرفدارانی برای خود پیدا می کنند؟

در این مقاله خواهیم دید که چگونه خانم یا آقای توسعه دهنده، قالب های با کیفیت درست می کنند، و برخی از نکاتی که باعث موفقیت آنها می شود.

 

Website-Design-Tips-For-Any-Business-Owner-760x506

 

ترسیم الهامات

این واقعا می تواند سخت باشد که با یک ایده خوب باشید و بخواهید بقیه دنیا را در آغوش بگیرید. صرف نظر از آنچه شما چه ایده ای دارید، اغلب احساس می کنید که شخص دیگر هم مشابه ایده ی شما است.

اما نکته اینجاست: که در آن رازی نهفته است و آن خلاقیت و افزایش سرعت است که قالب های خوب را به ارمغان می آورد و مشکلات مشتریان را حل می کند.

اگر شما مصاحبه ها یا وبلاگ های برخی از موفق ترین طراح ها را بخوانید، مشاهده خواهید کرد که آنها معمولا یک ایده نا هموار از مشکل خاص دارند که می خواهند حلش کنند. یک قالب خوب نه تنها خلاقیت و الهام گرفتن است، بلکه حل مشکلات خاصی است که در بازار وجود دارد.

طراحی خیلی مهم است: اشاره به معایب طراحی دارد که باید قبل از شروع کار اصلی مشکلات را حل کرد. در این مرحله می توانید به نمونه کارهای که طراح های دیگر که آن را تکمیل کرده اند نگاهی بیندازید که باعث می شود متوجه بشوید که چگونه عناصر را با هم ترکیب کرده اند. برای این کار، یکی از وب سایت هایی که من پیشنهاد می کنم awwwards است که وب سایت هایی را نمایش می دهد که جوایز مختلفی کسب کرده اند، نــه فقط به خاطر طراحی، بلکه در قابلیت هایی که استفاده کرده اند.

مشاهده برخی از برجسته ترین قالب ها در مارکت ها می تواند ایده هایی در ذهن شما پدیدار شوند و چه مشترایانی دنبال چه نوع طراحی یا قابلیتی هستند.

 

قالب خود را عملی کنید

بعد از طراحی اولیه بر روی تکه ای از کاغذ، حال نوبت طراحی توسط نرم افزار های کامپیوتر می باشد که چگونگی عملکرد عناصر و قابلیت ها را مشاهده کنید. در این مرحله، برخی معمولا برای شروع طراحی، فکر می کنند که زمان پرش به نرم افزارهای فوتوشاپ یا دیگر ویرایشگر ها می باشد، اما این چنین نیست.

حداقل، هنوز نه.

قبل از اینکه این کار را انجام دهید، زمان با ارزش خود را صرف ایجاد یک ماکت کنید که کمک می کند معایب احتمالی در طرح را مشاهده کنید و آنها را بعدها حل کنید. ابزاری مثل Balsamiq mockup می تواند wireframing های سریع ایجاد کند، که بسیار کمک می کند در رابطه با این موضوع.

برنامه های ماکت سازی به شما کمک می کنند تصویر واضحی از وب سایت خود که بعدها انتشار می یابد را مشاهده کنید. علاوه بر این، فضاهای خالی وب سایت به راحتی در برنامه ماکت سازی قابل مشاهده است، قبل از این که شروع به طراحی واقعی کنید.

می دانم – شاید دوباره کاری در طراحی خود باشد، اما با استفاده از نرم افزارهای ماکت سازی می توانید اندازه های دقیق هر عناصر در طرح خود را به دست آورید. به نوبه خود، این عناصر هنگام انتقال طرح خود به نرم افزارهای گرافیکی مثل فوتوشاپ کمک خواهد کرد.