چرا از فریم ورک استفاده کنم؟

چرا از فریم ورک استفاده کنم؟

 

همیشه اجباری به استفاده از فریم ورک نیست: فریم ورک‌ها تنها یکی از ابزارهای موجود هستند که برای توسعه بهتر و سریعتر برنامه‌ها ساخته شده است.

 

این پست از مستندات سایت Symfony ترجمه شده است! 

 

بهتر، چون یک فریم ورک به شما این اطمینان را می دهد که شما در حال توسعه برنامه ای هستید که کاملا با قوانین کست و کار تطابق دارد. همچنین ساخت یافه است و قابل نگهداری و بروزرسانی است.

 

بهترین فریم ورک

 

سریعتر، چون به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از ماژول های عمومی در وقت خود صرفه جویی کنند و بیشتر بر روی بخش های اصلی برنامه تمرکز کنند.

 

فریم ورک سریعتر

 

فریم ورک یک ضرورت مطلق نیست، اما با این وجود بسیار سودمند است.


سرمایه گذاری در این کار، نه در تکنولوژی

 

این یک اصل اساسی هر فریم ورک است: نیاز به اختراع دوباره چرخ نیست. اگر نیاز به سیستم های login یا Auth در برنامه خود داشته باشید و قصد داشته باشید اینها را خودتان درست کنید به روزها کار مداوم نیاز است که یک سیستم در حد خوب توسعه دهید، اما می توانید با استفاده از کامپوننت های عمومی آماده که بطور تخصصی توسط هزاران دولوپر دیگر با کیفیت بسیار بالا توسعه داده می شود استفاده کنید و بر روی موارد مهم برنامه تمرکز کنید.

 

فریم ورک تضمین کیفیت، ارتقا، نگهداری و کاهش هزینه های برنامه است.

تضمین و نگهداری

 

یک فریم ورک طول عمر برنامه شما را تضمین می کند. اگر پشتیبانی برنامه شما توسط گروهی از توسعه دهندگان انجام می شود، تنها آن گروه خاص می تواند به راحتی برنامه را به روزرسانی و نگهداری کند. مثل ناشر، راه‌کار خاص خود را دارند.

 

انتخاب فریم ورک

 

از سوی دیگر، ساختاری که یک فریم ورک برای برنامه این امکان را فراهم می کند که از این محدودیت  ها جلوگیری شود.

نرم افزارهای توسعه داده شده با فریم ورک با استاندادهای بازار سازگار است.

 

با این حال، فریم ورک یک جعبه سیاه نیست! در این مورد Symfony هنوز PHP است. برنامه ای که در حال توسعه است، تنها به جهان Symfony محدود نمی شود و با هر کتابخانه PHP دیگر سازگار است.